Tylko jeden krok dzieli Cię od wysypiania się i budzenia się ze świeżą energią do działania…

Zarezerwuj w Kalendarzu Twoją Konsultację:

 

„Uwolnij Się od Bezsenności, Chronicznego Zmęczenia i Napięć w Ciele”

 

Wyobraź sobie, że wreszcie zaczynasz się wysypiać, masz zrelaksowane i zdrowe ciało, a twój umysł aż tryska świeżością i twórczością…

 

Podczas 30-minutowej konsultacji
„Uwolnij Się od Bezsenności, Chronicznego Zmęczenia i Napięć w Ciele”:

N

Odkryjemy przyczyny powodujące u Ciebie bezsenność i/lub chroniczne zmęczenie, które sprawiają, że czujesz się znużona, rozdrażniona oraz wyczerpana psychicznie i fizycznie

N

Skupimy się na planie, który pozwoli Ci odczuć komfort wysypiania się oraz działać w zgodzie z Twoimi potrzebami, aby standard Twojego życia na różnych płaszczyznach był zgodny z Twoimi osobistymi i zawodowymi celami.

N

Zakończysz swoją konsultację z poczuciem nadziei i głębokiej inspiracji, ponieważ dowiesz się o mądrości Twojego ciała i jak możesz z niej skorzystać, by być zrelaksowaną, czuć większą siłę sprawczą i mieć entuzjazm do działania

KTÓRE z Tych Rezultatów, Ty Również Chcesz Osiągnąć?..

Cudowne odprężenie. Masaż dźwiękiem potrafi przemienić nastawienie do życia,. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przemienia nas w istoty pełne pozytywnej energii, przed którymi świat nagle staje otworem.

Małgosia Love

Przestrzeń oraz charyzma i aura prowadzącej spowodowała że unosiłem się nad podłogą zanim rozległy się pierwsze dźwięki mis. Gdy Pani Arleta rozpoczęła masaż wiedziałem że wrócę jeszcze nie raz. Efekt utrzymuje się bardzo długo i ma znaczący wpływ na spokój, jasność myśli i komunikację z innymi ludźmi. Polecam bez najmniejszych wątpliwości!

Witold Klonowski

Arleta, jest cudownie wyciszoną, troskliwą, ciepłą masażystką. Stwarza piękną atmosferę sprzyjającą relaksacji, uważna i profesjonalna. Miejsce piękne, ogród i gabinet zachęcają do relaksu. Masaż misami dał mi odprężenie i przypływ energii. Bardzo polecam!

Agnieszka Głuszczyńska

Bardzo dziękuję za wspaniały masaż dźwiękiem. Zrelaksowałem się. Ból który odczuwałem w klatce piersiowej po urazie zmniejszył się. Fizyczny masaż misą grającą był bardzo przyjemny. Medytacja prowadzona przez Arletę była odprężająca. Misa kręgosłupowa wspaniała.

Bardzo polecam.

 

Jarosław Tietianiec