fbpx

Tylko jeden krok dzieli Cię od wysypiania się i budzenia się ze świeżą energią do działania...

 Zarezerwuj w Kalendarzu Twoją Konsultację:


"Uwolnij Się od Bezsenności, Chronicznego Zmęczenia i Napięć w Ciele"

Wyobraź sobie, że wreszcie zaczynasz się wysypiać, masz zrelaksowane i zdrowe ciało, a twój umysł aż tryska świeżością i twórczością ...

Podczas 45-60 minutowej konsultacji "Uwolnij Się Od Bezsenności, Chronicznego Zmęczenia i Napięć w Ciele":

Odkryjesz prawdziwe przyczyny bezsenności i otrzymasz dokładny plan działania, dzięki któremu zaczniesz się wysypiać!

Skupimy się na planie, który pozwoli Ci odczuć komfort wysypiania się oraz działać w zgodzie z Twoimi potrzebami, aby standard Twojego życia na różnych płaszczyznach był zgodny z Twoimi osobistymi i zawodowymi celami.
Zakończysz swoją konsultację z poczuciem nadziei i głębokiej inspiracji, ponieważ dowiesz się o mądrości Twojego ciała i jak możesz z niej skorzystać, by być zrelaksowaną, czuć większą siłę sprawczą i mieć entuzjazm do działania.

Konsultację poprowadzi:

Arleta Brzezińska

Pomagam przepracowanym kobietom cierpiącym na chroniczne zmęczenie, bezsenność, którym dokucza ból pleców, napięcia w barkach, które od samego rana mają natłok myśli i obawy, czy zdążą zrealizować swój plan dnia, by mogły zlikwidować napięcia w ciele, ukoić nerwy i wreszcie się wysypiać.

© 2021 Arleta Brzezińska /  - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności

Zarezerwuj TERAZ Twoją konsultację...

Wybierz w kalendarzu odpowiedni dla Ciebie termin:

Zapisz się, aby otrzymać dostęp do bezpłatnej konsultacji "Uwolnij się od Bezsenności i Chronicznego Zmęczenia". Twoja prywatność jest naszym priorytetem. Nie wysyłamy spamu. Poznaj jaka jest nasza Polityka Prywatności.

Close