fbpx
DOMINIKA
Kiedy po raz pierwszy pojawiłam się na masażu dźwiękiem, nic na ten temat nie wiedziałam i zadawałam sobie pytanie w jakim celu tu jestem i czego oczekuję. Ale już podczas pierwszego spotkania z dźwiękami doświadczyłam głębokiego relaksu i rozluźnienia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Był to etap w moim życiu kiedy odczuwałam głęboki smutek, zmęczenie i brak energii życiowej. Każde kolejne spotkanie i zatapianie się w dźwiękach powodowało, że zaczynałam analizować, rozumieć i zbliżać się do siebie. Zaczęłam prowadzić spokojny wewnętrzny dialog ze sobą i osiągałam coraz większy spokój i równowagę. Arleta intuicyjnie wyczuwa energetyczne spadki i silne napięcia w ciele i masuje te obszary tak długo, aż zostaną odblokowane. Dziś znam odpowiedź dlaczego znalazłam się na masażu misami. Dzięki nim odnalazłam i uaktywniłam swoją życiową energię, co bezpośrednio odbija się na moim życiu osobistym. Miałam szczęście, że trafiłam do osoby która kocha to co robi i jest tym co robi. Dziękuję za troskliwą opiekę i do zobaczenia.
OLA
Zajęcia które Pani prowadzi są niezwykle inspirujące i piękne. Uczestniczę w nich już prawie 6 lat i dają mi one dużo satysfakcji. Działają na człowieka jako wizualizacja tego co ładne i ważne w życiu. Gdy się popatrzy na tańczące kobiety to emanują one szczęściem i radością życia. Jest to trochę powrót do dzieciństwa ale i realizacja tego co zapomniane, zawieruszone w głowie na przestrzeni lat.
Warto też wspomnieć o terapeutycznym wątku tańca kwiatów. Ruch z muzyką, zapach, dotyk i spotkanie z drugim człowiekiem działają magicznie. Uświadomienie sobie i uporządkowanie pewnych emocji i działań z tym związanych – to wartość nie do przecenienia.
Polecam !
Życzę kontynuacji, rozwoju i wielu doznań. Pozdrawiam.
SYLWIA
Uczę™szczam na zaję™cia Paneurytmii i taniec Kwiatów dra Bacha drugi rok z wielką przyjemnością…. Zachwycam się™ piękną… muzyką… i przemiłą… osobą… prowadzącą… Arletką… Brzezińską… posiadają…cą… dużo pozytywnej energii. Taniec pozwala mi oderwać‡ się od wł‚asnych problemów dnia codziennego i znaleźć się™ po sł‚onecznej i radosnej stronie życia.
DANKA
PanEuRytmia i Tańce Kwiatów to PIʘKNO i RADOŚĆ†. Polecam .
Tańcząca trzeci rok Danka.

Kontakt

Napisz

arleti4u@o2.pl

Zadzwoń

+48 516 080 966

Obserwuj

moje wydarzenia