fbpx

O MNIE

Zapraszam Cię do cudownego, radosnego świata tańca, ruchu i dźwięku.
Odkąd sięgam pamięcią spontaniczny ruch i muzyka są obecne w moim życiu. Z czasem odkryłam ich uzdrawiające potencjały, zwłaszcza kiedy znajdowałam się w różnych trudnych dla mnie sytuacjach.
Jestem zdecydowanie typem kinestetyka, który integruje swoje doświadczenia poprzez ruch. Całkowicie zawierzyłam mądrości mojego ciała.
Eksperymentując z przeróżnymi formami ruchu, szczególnie ukochałam Tańce W Kręgu. Tworząc harmonijny taneczny krąg mamy okazję ponownie połączyć się z naturą, jej uniwersalną miłością, ze sobą i z innymi ludźmi. Poruszając się w kręgu zawsze czuję ten osobliwy spokój, bezpieczeństwo i potężną miłość, połączenie serc. Zasilam się i niosę te energie dalej w świat. I jest mi dużo łatwiej odnajdować się w codzienności.
Moje himalajskie korzenie zawiodły mnie do świata śpiewających mis i gongów. Od wielu lat fascynuję się dźwiękami i doświadczam ich uzdrawiających potencjałów. W końcu przyszły do mnie przemocne instrumenty i wiedza o masażach. Zaczęłam zatem przygodę z masażami i coraz bardziej mnie to fascynuje. Kiedy wchodzę w przestrzeń dźwięków i wibracji, to tak jakbym znajdowała się w strukturze kryształu. Moje serce rośnie coraz bardziej, umysł naturalnie odpoczywa, a Wyższe Prowadzenie wiedzie prym… ufam… nareszcie… jest bezpiecznie i spokojnie. Zaczynają pojawiać się wizje i informacje ważne dla mnie i osób masowanych. Kolejny krok? Tak, wiem, że już za chwilę będę nie tylko masować, ale i tańczyć z misami :o)
W miarę rozwoju mojej praktyki masażowej poczułam, że bardzo pragnę pracować z kobietami w ciąży oraz z mamami i ich dziećmi od 0-5 lat. Dlaczego taki przedział wiekowy? Zaobserwowałam, iż małe dzieci z ogromną ciekawością wkraczają do przestrzeni dźwięku i ma to na nie niezwykle kojący wpływ. Kiedy sama byłam mamą małego dziecka, nie wiedziałam, co kreatywnego mogę robić wraz z moją pociechą zwłaszcza w godzinach dopołudniowych. Wszelkie zajęcia zaczynały się po g. 16-17-tej. Postanowiłam więc dać przestrzeń dla mam i ich dzieci, by mogły wspólnie spędzić czas bawiąc się i odpoczywając jednocześnie.
Do zobaczenia!

Arleta Brzezińska

PRAKTYKA

Brałam i nadal biorę udział w wielu praktycznych warsztatach i cyklicznych zajęciach rozwojowych poświęconych hatha jodze, metodzie Feldenkraisa, choreoterapii, tańca terapeutycznego, ruchu spontanicznego, 5Rytmów, tańca brzucha i oczywiście tańców w kręgu :o) Moimi kręgowymi siostrami, nauczycielkami, inspiratorkami są m.in. Martine Winnington, Agnieszka Głuszczyńska , Ani Choying Drolma, Beata Marecka-Zehetbauer, Danuta Falkowska-Drozd, Edyta Bonk, Gabriele Wosien, Hanna Sypiańska, Ilonka Hoermann, Joanna Zwoleńska, Justyna Drozd-Tietianiec, Laura Shannon, Miranda Gray, Wioletta Tuchowska … nie jestem w stanie tutaj wymienić wszystkich, przepraszam! Ale w sercu wdzięczność dla Was wszystkich czuję.

Ukończyłam kursy Regresingu i Reintegracji Oddechem pod kierunkiem Danuty Falkowskiej-Drozd

Ukończyłam tygodniowy warsztat praktyczny z Rebirthingu pod kierunkiem Leonadra Orr

Ukończyłam kurs PanEuRytmii pod kierunkiem Ardelli Nathanael

Wzięłam udział w kursie Akademii Terapii Ekspresyjnych pod kierunkiem Mateusza Wiszniewskiego (Dziękuję, Mateusz! Dostałam mnóstwo inspiracji do rozwoju!)

Ukończyłam kurs pracy z ciałem Life Art Process wg Anny Halprin pod kierunkiem Ursuli Schorn

Ukończyłam kurs Tańców Esencji Kwiatowych dra Bacha wg Anastasji Geng pod kierunkiem Martine Winnington

Ukończyłam III stopnie kursu uzdrawiania wibracjami mis tybetańskich bazującego na bezpośrednim przekazie zaczerpniętym od terapeutów nepalskich pod kierunkiem Łukasza Mazurka.

Wysyłam wyrazy najgłębszej wdzięczności do wszystkich moich nauczycielek i nauczycieli (również tutaj nie wymienionych)… Dziękuję, że Wszechświat postawił Was na mojej drodze, bowiem Dobro, które z Was emanuje cały czas we mnie procentuje.

Kontakt

Napisz

arleti4u@o2.pl

Zadzwoń

+48 516 080 966

Obserwuj

moje wydarzenia